Інтерфакс-Україна
19:35 21.01.2016

Об'єднання потенціалів України і Туреччини може дати синергетичний ефект і зміцнить безпеку в регіоні, переконані секретар РНБО та генсек РНБ Туреччини

1 хв читати
Об'єднання потенціалів України і Туреччини може дати синергетичний ефект і зміцнить безпеку в регіоні, переконані секретар РНБО та генсек РНБ Туреччини

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зустрівся з генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу в Анкарі.

"Співрозмовники обговорили питання співпраці між країнами в секторі безпеки і оборони з урахуванням тих викликів, які на сьогодні стоять перед Україною та Туреччиною. Також йшлося про консолідацію зусиль у боротьбі з міжнародним тероризмом і державами, що його підтримують, із міжнародною оргзлочинністю та нелегальною міграцією", - йдеться в повідомленні прес-служби РНБО України, оприлюдненому в четвер увечері.

За словами О.Турчинова, Україна і Туреччина мають унікальну історичну можливість об'єднати політико-дипломатичні, військово-технічні та економічні ресурси для ефективної та скоординованої протидії руйнації балансу сил у Чорноморському регіоні. Принциповим етапом на цьому шляху, на думку секретаря РНБО України, є демілітаризація та деокупація Криму.

"Розвиток двосторонніх відносин та співпраці між нашими державами має набути нової якості", - сказав секретар РНБО України, додавши, що поглиблення співпраці у військово-технічній сфері є ключовим завданням у розвитку українсько-турецького стратегічного партнерства.

На думку генсека РНБ Туреччини, "наші держави повинні відігравати провідну роль у створенні ефективної системи регіональної безпеки".

"Для нас важливим є поєднання потенціалів наших країн, що, у свою чергу, може дати дуже ефективну синергію", - сказав С.Хаджимуфтюоглу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА