Інтерфакс-Україна
15:25 22.01.2016

У "Народному фронті" заявляють, що проти Авакова поширюють брехливу інформацію для розколу коаліції

2 хв читати
У "Народному фронті" заявляють, що проти Авакова поширюють брехливу інформацію для розколу коаліції

Інформація про нібито можливу відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова є провокаційною з метою занурити країну в гостру суспільно-політичну кризу, заявив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Коаліційний уряд давно готовий до заміни окремих відверто слабких міністрів та заповнення вакансій. Прем'єр Арсеній Яценюк неодноразово закликав фракції коаліції подати свої кандидатури. Але зміни в уряді точно не зачеплять міністрів, які роблять найуспішні реформи в Україні", - написав Ст. Бурбак на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав, що саме А. Аваков забезпечив "інтеграцію добровольчих батальйонів у систему оборони України", запобіг "російській окупації Харкова" і сприяв реалізації нової Національної поліції.

"Наша фракція прагне продовжувати продуктивну роботу коаліції "Європейська Україна" і далі впроваджувати життєво важливі системні реформи. Маємо відбити російську агресію; створити умови для відновлення економіки; завершити інтеграцію України в європейське співтовариство", - написав М. Бурбак.

"Але у відповідь на конструктивну позицію "Народного фронту" - хвилі проплаченого бруду від агресивних демагогів. Наші партнери з БПП чомусь мовчки спостерігають за атаками на коаліційний уряд. Це заохочує політиканів усіх мастей", - зазначив глава фракції.

М. Бурбак закликав всіх членів коаліції припинити політичні провокації і не підштовхувати Україну до дострокових парламентських виборів. "У результаті цих виборів почнеться гостра суспільно-політична криза, що спричинить за собою і дострокові вибори президента України. Водночас запевняю: фракція "Народного фронту" готова до будь-яких дострокових виборів", - резюмував він.

Раніше в п'ятницю народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко заявив, що фракція БПП ще не обговорювала кандидатури на посади в уряді.

У свою чергу, народний депутат від БПП Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу "112-Україна" заявив, що на найближчому засіданні фракції БПП розглядатимуть роботу чинних міністрів, зокрема й глави МВС Арсена Авакова. Водночас, за його словами, у "Блоку Петра Порошенка" наразі немає формалізованої вимоги про звільнення А. Авакова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА