Інтерфакс-Україна
16:41 26.01.2016

Коаліція домовилася, що Гройсман звернеться до прем'єра щодо звіту Кабміну у ВР

1 хв читати
Коаліція домовилася, що Гройсман звернеться до прем'єра щодо звіту Кабміну у ВР

У коаліції домовилися, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман звернеться до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка щодо звіту Кабінету Міністрів у парламенті, повідомив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"(Домовилися - ІФ) звертається голова Верховної Ради, щоб погодити з прем'єр-міністром звіт уряду та всіх членів", - сказав М.Бурбак журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

За його словами, керівники фракцій коаліції на консультації у вівторок також обговорювали процедуру внесення кандидатур на посади в Кабінеті Міністрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА