Інтерфакс-Україна
13:24 28.01.2016

У БПП хочуть бачити в Кабміні програму дій, а не "звіт заради звіту"

1 хв читати
У БПП хочуть бачити в Кабміні програму дій, а не "звіт заради звіту"

Народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Кудлаєнко заявив, що його фракцію сьогодні цікавить програма дій Кабінету Міністрів України, а не "звіт заради звіту".

"Нас сьогодні не цікавить звіт уряду заради звіту. Нам потрібна програма дій і розуміння, куди рухатися. Адже, на превеликий жаль, минулий рік, реальних позитивних змін не приніс. Ми працюємо в округах і бачимо настрої людей та ситуацію зсередини. Шкода, що ми так і не отримали звіт уряду наприкінці 2015, перед прийняттям бюджету, адже саме на його базі потрібно було приймати бюджет, враховуючи реальний стан і недоліки", - зазначив С.Кудлаєнко в ефірі телеканалу "Рада".

Народний депутат наголосив, що децентралізацію вже не зупинити, але потрібно на ходу виправляти і коригувати різні ситуації. "Так, ми знаємо, що у бюджеті дуже багато соціальних витрат перенесені саме на місця. Не завжди вони підкріплені надходженнями, тому з цим у нас великі проблеми сьогодні", - зазначив парламентар.

"Ми пам'ятаємо, що на місцеві бюджети ми поклали фінансування профтехучилищ, фінансування харчування дітей у школах, фінансування проїзду пільговиків у громадському транспорті, можемо тут говорити про охорону здоров'я й інші галузі. Тому сьогодні важливо, щоб профільні комітети попрацювали і ми змогли виправити цю ситуацію", - зазначив С.Кудлаєнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА