Інтерфакс-Україна
12:21 29.01.2016

Робгрупа з підготовки програми до коаліційної угоди вперше збереться о 13:00 у п'ятницю

2 хв читати
Робгрупа з підготовки програми до коаліційної угоди вперше збереться о 13:00 у п'ятницю

Перше засідання робочої групи Верховної Ради з підготовки програми до коаліційної угоди відбудеться в п'ятницю, 29 січня, о 13:00, повідомив лідер парламентської фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак.

Як повідомляється на офіційному сайті партії "Народний фронт", депутатські фракції коаліції мали визначитися зі своїми представниками в цій робочій групі. "Додаток буде зобов'язувальним документом із чітким графіком виконання та послідовністю кроків. Він буде обов'язковим і для голів фракцій, і для народних депутатів, для комітетів Верховної Ради, і, зокрема, для міністрів коаліційного уряду", - зазначив М. Бурбак на брифінгу у Верховній Раді в п'ятницю.

За словами лідера фракції, робгрупа має напрацювати також механізм оперативного та ефективного розгляду урядових законопроектів, що Кабмін вже вніс або ще вноситиме.

Він також зазначив, що тема проведення конституційного референдуму остаточна і дискусії не підлягає. "Українці мають виключне право визначати, якою має бути нова українська Конституція в новій європейській Україні. Це записано в ст. 5 чинної Конституції. Це має бути новий суспільний договір між громадянами і владою, яку вони обрали: про розподіл прав і відповідальності всередині влади; про взаємини між центром і регіонами; принципи створення нового чесного і справедливого суду; а головне - про чітку геополітичну мету бути членом ЄС і НАТО", - зазначив М. Бурбак.

У свою чергу, перший заступник голови комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради Павло Пинзеник зауважив, що "коаліція і зобов'язання в межах коаліції визначалися як взаємні зобов'язання між урядом і парламентською більшістю".

"Уряд і є цією парламентською більшістю. Коли ми ініціюємо укладення цього додатка до коаліційної угоди, ми саме це і маємо на увазі: уряд і парламентську більшість - це одне і теж. Наші зобов'язання є взаємними, і ми маємо підтримувати діяльність уряду максимально тривалий час у рамках цієї Верховної Ради для того, щоб забезпечити стабільність України", - пояснив він.

"Ми цього доможемося. Це наша принципова позиція", - наголосив П. Пинзеник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА