Інтерфакс-Україна
15:08 30.01.2016

Порошенко підписав закон про призначення позачергових виборів мера у Кривому Розі

1 хв читати
Порошенко підписав закон про призначення позачергових виборів мера у Кривому Розі

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про позачергові вибори Криворізького міського голови", ухвалений Верховною Радою 23 грудня 2015 року.

Як повідомляє в суботу прес-служба президента України, законом вибори мера в Кривому Розі (Дніпропетровська область) призначені на 27 березня.

Також Центральній виборчій комісії доручено з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення зазначених виборів, і вжити заходів щодо матеріально-технічного забезпечення їх підготовки і проведення.

Як повідомлялося, 23 грудня 2015 року український парламент призначив позачергові вибори мера Кривого Рогу на 27 березня 2016 року. За відповідний закон №3613 проголосували 239 народних депутатів.

У другому турі виборів міського голови Кривого Рогу, що відбувся 15 листопада, переміг представник "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул. Кандидат від "Самопомочі" Юрій Милобог подав скарги на порушення під час виборчого процесу, відкрито кримінальне провадження за фактами фальсифікацій.

Різниця між кандидатами становила 752 голоси (0,42% респондентів), при цьому у 6 з 7 районів міста лідирував Ю.Милобог. Жителі Кривого Рогу, не згодні з результатами виборів мера, вимагали скасування рішення міськвиборчкому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

Порошенко наполягає на скасуванні указу про санкції проти нього, бо за 5 місяців не надані підстави

Рада припинила повноваження нардепа Довгого

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА