Інтерфакс-Україна
11:54 01.02.2016

Логвинського знову обрано віце-президентом в Європейській народній партії в ПАРЄ

1 хв читати

Під час пленарної сесії в політичній групі Європейської народної партії (ЄНП) в Парламентській асамблеї Ради Європи відбулися вибори керівництва, на яких було знову обрано на посаду віце-президента групи заступника голови української делегації в ПАРЄ, народного депутата від фракції "Народний фронт" Георгія Логвинського.

"Безумовно, підтвердження моїх повноважень і повторне обрання віце-президентом групи - не лише дуже приємна, а й дуже відповідальна подія", - написав Г.Логвинський на своїй сторінці у Facebook у понеділок уранці.

На початку 2016 року президент політичної групи Європейської народної партії Педро Аграмунт став президентом ПАРЄ, ключові комітети також очолили члени цієї політичної групи

Як повідомив нардеп, "новим президентом групи став відомий німецький політик Аксель Едуард Фішер, знаний своєю жорсткою позицією стосовно РФ і необхідності виконання цією державою Мінських домовленостей та рекомендацій, викладених у резолюції ПАРЄ".

Група ЄНП - найчисленніша в ПАРЄ, до неї входять 187 парламентарів із різних країн-членів Ради Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА