Інтерфакс-Україна
18:11 04.02.2016

ВР продовжила терміни функціонування військово-цивільних адміністрацій до завершення АТО і ще на півроку

2 хв читати
ВР продовжила терміни функціонування військово-цивільних адміністрацій до завершення АТО і ще на півроку

Верховна Рада України продовжила дію закону про військово-цивільні адміністрації.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за закон (№3177-д) про внесення змін до деяких законів щодо діяльності військово-цивільних адміністрацій в цілому проголосували 236 народних депутатів на засіданні парламенту в четвер.

Згідно з чинною редакцією закону "Про військово-цивільні адміністрації", стаття 7 передбачає, що документ втрачає силу через рік із дня його публікації. Ухваленими ж у четвер змінами встановлюється, що дія закону "Про військово-цивільні адміністрації" поширюється на період проведення АТО і на шість місяців після дня її завершення, але не довше ніж на три роки з дня набуття чинності цим законом.

Крім того, парламентарі змінили редакцію норми закону, яка передбачає порядок створення ВЦА та припинення їх діяльності.

Згідно з ухваленою редакцією, повноваження ВЦА району, області розпочинаються в день набуття чинності актом президента України про їх утворення та припиняються в день відкриття першої сесії новообраної відповідної ради.

Повноваження військово-цивільних адміністрації населених пунктів розпочинаються з дня внесення запису про їхню державну реєстрацію як юридичних осіб до Єдиного держреєстру юросіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань і припиняються аналогічно районним та обласним.

Ухвалені зміни до закону про військово-цивільні адміністрації передбачають, що в день відкриття першої сесії новообраної ради акт президента України про створення ВЦА втрачає юридичну силу в частині, що стосується відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Президент України невідкладно приймає рішення про ліквідацію ВЦА.

Як повідомлялося, закон "Про військово-цивільні адміністрації" набув чинності наприкінці лютого 2015 року

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА