Інтерфакс-Україна
09:28 06.02.2016

Порошенко вимагає від ВР на найближчій сесії внести зміни до закону про заочне правосуддя для покарання всіх винних у розстрілі на Майдані

1 хв читати
Порошенко вимагає від ВР на найближчій сесії внести зміни до закону про заочне правосуддя для покарання всіх винних у розстрілі на Майдані

Президент України Петро Порошенко наполягає на притягненні до відповідальності всіх винних у розстрілі під час Революції гідності, а також має намір вимагати від Верховної Ради внести зміни до закону про заочне правосуддя.

"Президент наголосив, що всі винні у розстрілі майданівців обов'язково мають бути притягнуті до відповідальності, зокрема ті, хто віддавав злочинні накази. (...) Президент зазначив, що наполягатиме, щоб Верховна Рада на найближчій сесії внесла зміни до закону про заочне правосуддя, щоб всі винні були покарані", - повідомляє прес-служба глави держави після доповіді главу СБУ і генпрокурору.

П. Порошенко також зазначив: "Ці матеріали (надані главою СБУ і генпрокурором - ІФ) суттєво збільшують доказову базу для притягнення до відповідальності конкретних посадових осіб, причому не лише тих, хто вбивав з цієї зброї українських Героїв, але ми можемо простежити і тих, за чиїм наказом цю зброю було видано, замовників і організаторів вбивств, що значно покращує доказову базу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

Грем про заяву Медведєва: ви дали зрозуміти світові, що Росія не зацікавлена у мирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА