Інтерфакс-Україна
17:41 12.02.2016

Абромавичус заявив, що наступним прем'єром має бути Яресько як людина з бездоганною репутацією

2 хв читати
Абромавичус заявив, що наступним прем'єром має бути Яресько як людина з бездоганною репутацією

Айварас Абромавичус, який подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, заявив, що наступним прем'єр-міністром України має бути Наталія Яресько, як людина, яка має бездоганну репутацію.

"Будуть позачергові вибори, чи ні – в будь-якому випадку, Україні потрібно технократичний уряд. І, оскільки йдеться про кризу цінностей, що наступний прем'єр-міністр повинен мати бездоганну репутацію. Очевидний кандидат, який відповідає цій вимозі, – це міністр фінансів Наталя Яресько. Її можна закинути хіба що американське походження, але, як показує досвід балтійських держав, це швидше плюс, ніж мінус", - написав А. Абромавичус у своєму блозі для інтернет-видання "Українська правда" в п'ятницю.

Він зазначив, що новий прем'єр-міністр має зібрати уряд технократів з хорошою репутацією, "і Україна отримала б шанс злетіти на абсолютно новий рівень".

"Головним завданням уряду має бути прискорення реформ в усіх сферах, а передусім чергу – реформа Державної фіскальної служби і швидка прозора приватизація", - вважає глава МЕРТ.

На його думку, всі порядні політичні сили мають бути зацікавлені у такому рішенні.

"І щоб це відбулося, і президент, і прем'єр-міністр мають попросити новообраного главу уряду взяти на себе це складне завдання, і забезпечити голоси і політичну підтримку всіх ініціатив такого Кабінету Міністрів. Саме такий підхід до формування уряду допоміг би повернути довіру не лише українського суспільства, але й наших західних партнерів, які, в свою чергу, мають мобілізувати на допомогу українській економіці великі обсяги фінансової підтримки", - написав А. Абромавичус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА