Інтерфакс-Україна
17:30 13.02.2016

Могеріні підтримала Порошенка в необхідності збереження санкцій проти Росії до цілковитого виконання нею мінських домовленостей

1 хв читати
Могеріні підтримала Порошенка в необхідності збереження санкцій проти Росії до цілковитого виконання нею мінських домовленостей

Високий представник Європейського Союзу з закордонних справ та політики безпеки – віце-президент Європейської Комісії Федеріка Могеріні на зустрічі в Мюнхені підтримала президента України Петра Порошенка у необхідності збереження санкцій щодо Росії до цілковитого виконання нею Мінських домовленостей.

"Глава держави поінформував про ситуацію на Донбасі. Співрозмовники висловили занепокоєння зростанням кількості обстрілів і недопуском спостерігачів ОБСЄ на об'єкти, які перебувають на окупованій території. Федеріка Могеріні наголосила на необхідності збереження санкцій щодо Росії до цілковитого виконання нею Мінських домовленостей", - повідомляє прес-служба президента України в суботу.

Також наголошується, що співрозмовники обговорили ситуацію в окупованому Криму.

"Президент закликав Євросоюз до активного захисту кримських татар, порушення прав яких дедалі більше нагадує сталінські часи", - йдеться в повідомленні.

Президент України та високий представник ЄС також обговорили питання надання українцям безвізового режиму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА