Інтерфакс-Україна
09:57 17.02.2016

Фракція "Батьківщина" відкликає міністра молоді та спорту Жданова з Кабміну - Тимошенко

1 хв читати
Фракція "Батьківщина" відкликає міністра молоді та спорту Жданова з Кабміну - Тимошенко

Фракція "Батьківщина" відкликає з Кабінету Міністрів України міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, заявила лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Ми зараз як фракція заявляємо, що ми відкликаємо нашого єдиного міністра молоді та спорту з уряду - пана Жданова, і від нього залежить, як він зробить цей вибір", - сказала Ю.Тимошенко журналістам у кулуарах Верховної Ради України у вівторок.

Вона зазначила, що голосування за відставку уряду засвідчило, що демократичної коаліції не існує, а існує коаліція "Народного фронту" та залишків Партії регіонів.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", Ю.Тимошенко уникнула відповіді, чи буде її фракція виходити з парламентської коаліції, сказавши, що не можна вийти з того, чого не існує.

Також лідерка "Батьківщини" наголосила, що всі фракції, які голосували за відставку уряду, мають вирішити, як "зберегти країну на шляху євроінтеграції".

"Я думаю, що зараз мають зібратися всі народні депутати, які голосували за відставку уряду, вони мають також запросити президента країни та голову Верховної Ради, усіх лідерів фракцій, які голосували за відставку уряду, і ми просто зобов'язані спільно ухвалити рішення, яке врятує Україну, яке поверне Україну на ефективний, позитивний шлях розвитку", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА