Інтерфакс-Україна
10:03 17.02.2016

Найєм називає невідставку уряду змовою Порошенка, Яценюка та олігархів

1 хв читати
Найєм називає невідставку уряду змовою Порошенка, Яценюка та олігархів

Народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Мустафа Найєм вважає провал голосування за резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України змовою олігархів, прем'єра та президента.

"Провал голосування за відставку уряду - це результат змови олігархів - Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського та Сергія Льовочкіна - з одного боку. І Петра Порошенка та Арсенія Яценюка - з іншого боку", - написав народний депутат увечері у вівторок на своїй сторінці у Facebook.

М.Найєм повідомив також, що, "за інформацією, яка почала надходити одразу після голосування, цей сценарій було погоджено ще напередодні вдень", і "кількість голосів за відставку Арсенія Яценюка ретельно калібрувалася відповідними дзвінками з Адміністрації президента й оточення прем'єр-міністра".

М.Найєм також заявив, що генеральний прокурор Віктор Шокін відіграв роль "вимушеної жертви". Раніше нардеп повідомив, що В.Шокін подав у відставку. Ще раніше у вівторок президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до співвітчизників повідомив, що попросив В.Шокіна подати у відставку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА