Інтерфакс-Україна
12:25 17.02.2016

Західні партнери зацікавлені в політичній стабільності України для проведення реформ - Клімкін

1 хв читати
Західні партнери зацікавлені в політичній стабільності України для проведення реформ - Клімкін

Західні партнери зацікавлені в політичній стабільності України для проведення реформ, нестабільність вигідна лише Росії, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Для них дуже важливо, щоб Україна йшла курсом реформ, і для цього необхідні внутрішньополітичні передумови. А нестабільність грає на руку лише Росії, і вони це чудово розуміють", - сказав П.Клімкін на спільній з главою МЗС Фінляндії Тімо Сойні прес-конференції в Києві в середу.

Глава МЗС України повідомив, що іноземні міністри телефонували йому під час учорашнього звіту уряду у Верховній Раді України.

П.Клімкін також зазначив, що для введення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом критично важливо, щоб Верховна Рада ухвалила необхідні "безвізові закони".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА