Інтерфакс-Україна
10:48 19.02.2016

Гройсман поінформував про документи "Самопомочі" щодо виходу фракції з парламентської коаліції

2 хв читати
Гройсман поінформував про документи "Самопомочі" щодо виходу фракції з парламентської коаліції

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман на ранковому пленарному засіданні в п'ятницю поінформував, що до апарату парламенту надійшли документи фракції партії "Самопоміч" із підписами народних депутатів щодо виходу з коаліції "Європейська Україна".

"Згідно з поданими заявами, повідомляю про припинення діяльності депутатської фракції "Самопоміч" у коаліції фракцій "Європейська Україна" у Верховній Раді", - заявив В.Гройсман на пленарному засіданні в п'ятницю.

Він повідомив, що члени депутатської фракції "Самопоміч" подали заяви про відкликання своїх підписів під коаліційною угодою. "Є підпис керівника фракції і копії персональних підписів усіх членів фракції", - заявив спікер.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", В.Гройсман висловив співчуття у зв'язку з виходом "Самопомочі" з коаліції і зазначив, що політичні консультації щодо виходу із цієї ситуації буде продовжено.

"Шкода, але ми продовжуватимемо політичні консультації і знайдемо правильний вихід для країни із ситуації, яка сталася", - сказав він.

Як повідомлялося, лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк 18 лютого заявив з трибуни парламенту щодо виходу своєї фракції з коаліції "Європейська Україна". Він передав головуючому на вечірньому засіданні в четвер віце-спікерові Андрію Парубію "підписи під цією заявою" і попросив передати документ в апарат Верховної Ради

17 лютого, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила, що очолювана нею фракція ухвалила рішення залишити парламентську коаліцію. Голова Верховної Ради В.Гройсман в четвер оголосив щодо виходу фракції "Батьківщина" з парламентської коаліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Глава МЗС Словаччини: важливо, щоб зусилля щодо мирних переговорів тривали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА