Інтерфакс-Україна
10:47 23.02.2016

Зміни до Конституції не мають легітимізувати фейкову владу на Донбасі – Клімкін

1 хв читати
Зміни до Конституції не мають легітимізувати фейкову владу на Донбасі – Клімкін

Конституційні зміни не повинні легітимізувати самопроголошене керівництво так званих "ДНР" і "ЛНР", вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Конституційні зміни не повинні легітимізувати тих, хто зараз перебуває там у владі, хто прийшов у результаті фейкових виборів", - сказав П. Клімкін на спільній з главами МЗС Німеччини і Франції прес-конференції у вівторок у Києві.

За його словами, логіка конституційних змін має полягати в тому, щоб дати сигнал жителям Донбасу про можливість їм самим організувати своє життя таким чином, що саме вони визначають, що і як робити в сфері самоврядування. "Це важливий сигнал, бо люди останні два роки зперебувають під впливом шаленої антиукраїнської пропаганди", - додав український міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА