Інтерфакс-Україна
18:04 26.02.2016

Переговори щодо створення нової коаліції мають розпочатися наступного тижня

1 хв читати
Переговори щодо створення нової коаліції мають розпочатися наступного тижня

Керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає, що лідери фракцій парламенту мають розпочати переговори про створення нової коаліції вже наступного тижня.

"Наступного тижня керівники парламентських демократичних фракцій мають розпочати переговори про створення нової коаліції під новий уряд", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

На думку Ю.Луценка, заперечення факту розпаду коаліції веде до розширення кризи.

"Небажання прем'єр-міністра це (розпад коаліції - ІФ) визнавати приводить до розширення кризи довіри не тільки між владою і українцями, але і між Україною і західними партнерами. Ми втрачаємо безвізовий режим, співпрацю з МВФ і багато чого ще", - зазначив нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом

Зеленський та Кошта обговорили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

Немає ніяких конкретних результатів зустрічі президента України з президентом США - заступниця голови фракції "Голос"

Ефективною гарантією безпеки для України є лише членство в НАТО - голова комітету з питань інтеграції України до ЄС

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА