Інтерфакс-Україна
15:32 02.03.2016

Яценюк залишив засідання Кабміну і пішов на зустріч з Порошенком

1 хв читати
Яценюк залишив засідання Кабміну і пішов на зустріч з Порошенком

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк залишив засідання Кабінету Міністрів України в середу і вирушив на зустріч з президентом України Петром Порошенком.

"В'ячеславе Анатолійовичу (віце-прем'єр-міністр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко - ІФ), я пішов до Порошенка, проведіть (засідання Кабміну - ІФ) будь ласка", - сказав А. Яценюк, звертаючись до віце-прем'єра на засіданні уряду в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА