Інтерфакс-Україна
11:26 12.03.2016

Футбольні вболівальники з Харкова, які влаштували гучну пиятику у вагоні, затримали потяг у Сумах майже на 1,5 години

1 хв читати
Футбольні вболівальники з Харкова, які влаштували гучну пиятику у вагоні, затримали потяг у Сумах майже на 1,5 години

Поїзд "Костянтинівка – Київ" рано вранці в суботу було затримано на півтори години на станції Суми через небажання групи п'яних футбольних вболівальників залишати потяг.

Як повідомляє сектор комунікацій ГУ Національної поліції в Сумській області, 05.20 на лінію "102" зателефонувала чергова на ст. Суми з проханням, щоб загін поліції прибув на станцію, до одного з вагонів потягу "Костянтинівка – Київ". Заявниця пояснила, що група молодих людей, які сіли в поїзд в Харкові, розпивають спиртні напої та порушують громадський порядок.

Після приїзду правоохоронців залізничники наполягали на тому, щоб поліція вжила дієвих заходів стосовно конфліктних пасажирів. Ті ж навідріз відмовилися покидати поїзд. У результаті рух потягу було затримано майже на півтори години. "Поліцейським довелося застосувати заходи примусу, щоб доправити групу з 11 пасажирів до відділу поліції для з'ясування обставин", - йдеться в повідомленні.

Галасливі пасажири виявилися футбольними вболівальниками. Вони пояснили, що сіли в поїзд у Харкові та прямували на футбольний матч в Ужгороді.

Рух потягів відновлено. "Вболівальники ризикують на футбол не потрапити - затримка потяга може вартувати їм кримінальної відповідальності", - зазначили в поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА