Інтерфакс-Україна
16:02 15.03.2016

Конструктив у дискусії щодо кандидатури нового прем'єра можливий лише після відставки Кабміну - Тимошенко

1 хв читати
Конструктив у дискусії щодо кандидатури нового прем'єра можливий лише після відставки Кабміну - Тимошенко

Конструктивна дискусія відносно кандидатури нового прем'єр-міністра України може бути після відставки нинішнього уряду, переконана лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Ми готові до переговорних процесів, але вважаємо, що спочатку треба відправити у відставку корумпований уряд, а після цього формувати нову коаліцію, технічний уряд і змінити стратегію реформування України", - сказала Ю.Тимошенко журналістам у вівторок в Києві.

На її думку, зараз немає конструктивної дискусії щодо нового Кабінету Міністрів і його глави серед фракцій парламенту. Політик пов'язує це з тим, що нинішній склад уряду не відправлений у відставку.

"І поки прем'єр-міністр сидить на своєму місці, вести переговори про те, як формувати новий уряд, просто не логічно, тому що ніхто не вірить, що в цьому залі є голоси для відставки Яценюка і його оточення", - додала Ю.Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА