Інтерфакс-Україна
10:15 23.03.2016

Робочі групи з політичних питань і безпеки зібралися на засідання в Мінську

2 хв читати
Робочі групи з політичних питань і безпеки зібралися на засідання в Мінську

Спільне засідання робочих груп з політичних питань і питань безпеки Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на сході України відбулося у середу в Мінську (Білорусь), повідомляє МЗС Білорусі.

"У Мінську триває спільне засідання робочих груп з політичних питань і безпеки ТКГ в Україні", - йдеться в мікроблозі МЗС у "Твіттері" у середу.

Представник України в політичній підгрупі Роман Безсмертний заявляє, що Тристороння група планує в середу зосередитися на питаннях верифікації безпеки, перехідної юстиції та модальностей виборів, пише "Українська правда" у середу. За його словами, на зустрічі також обговорюватиметься питання вироку української льотчиці, народному депутату України Надії Савченко та заборони на в'їзд до РФ представнику України в політичній підгрупі Тристоронньої групи, народному депутату Ірині Геращенко.

"Сьогодні в порядку денному розгляд на спільному засіданні разом із групою питань з безпеки верифікації безпеки. Хтось має сказати, що рівень безпеки дозволяє провести там вибори, чи інший політичний процес, чи можливий політичний процес при нинішніх умовах безпеки", - розповів Р. Безсмертний виданню.

"Друге питання - це питання перехідної юстиції. Є певний документ, який визначає певні рамки і концепції. Саме перехідної юстиції, тому що це не можна назвати просто амністією, цей термін набагато ширший. Там йдеться і про імунітет, і про амністію і про механізми повернення або їх обмеження", - пояснив він.

Дипломат також повідомив, що третім питанням буде обговорення виборчих модальностей.

"Але все це розглядатимуться під кутом оголошеного рішення щодо Савченко і ситуацією, пов'язаною із забороною в'їзду до Росії Ірини Геращенко. Очевидно, що на це накладається ситуація в Брюсселі", - зазначив Р. Безсмертний.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА