Інтерфакс-Україна
09:49 24.03.2016

Кличко обговорив із мером Роттердама проведення Нідерландами референдуму щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС

1 хв читати
Кличко обговорив із мером Роттердама проведення Нідерландами референдуму щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС

Мер Києва Віталій Кличко, який перебуває з візитом у Нідерландах, зустрівся з мером Роттердама Ахмедом Абуталебом та обговорив майбутній консультативний референдум щодо ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який відбудеться в Нідерландах 6 квітня.

"Я знаю, ситуація з можливими результатами цього референдуму для України не дуже райдужна. Бо багато різних чуток і версій, за що саме голландці голосуватимуть на референдумі. Тут лякають людей, що йдеться про вступ України до Євросоюзу, про нібито загрозу потоків мігрантів, про розповсюдження корупції і втрату ринків для голландського бізнесу. Але ж це не так! Йдеться про асоціацію з ЄС, про перспективу України. Бо це шанс для України стати сильнішою, залишитися незалежною державою і втілити реформи. А для Європи це можливість отримати надійного і розвиненого партнера та сусіда", - наводить слова В.Кличка прес-служба мера в середу.

Він зазначив, що приїхав із братом Володимиром до Нідерландів, щоб донести голландцям, за що вони голосуватимуть, і чому це так важливо і для України, і для Європи.

"Мер Роттердама запевнив Кличка, що голосуватиме на референдумі "за" ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та ЄС", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА