Інтерфакс-Україна
17:42 24.03.2016

Фінсектор України просить керівництво країни проводити "фінансові" пленарні засідання ВР не рідше одного разу в квартал

2 хв читати
Фінсектор України просить керівництво країни проводити "фінансові" пленарні засідання ВР не рідше одного разу в квартал

Представники фінансового сектора України в листі до президента, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради та керівників фракцій просять посприяти встановленню практики проведення не рідше одного разу в квартал тематичних "фінансових" пленарних засідань парламенту, під час яких максимальна увага приділятиметься фінансовому сектору і стратегічним законопроектам.

Згідно з текстом листа, копію якого має агентство "Інтерфакс-Україна", представники фінсектора занепокоєні незадовільним станом розгляду в парламенті фінансових законопроектів, необхідних для реформування сектору. Зокрема, Верховна Рада так і не розглянула основних фінансових законопроектів на тематичному "фінансовому" дні 17 березня 2016 року і відклала це питання на невизначений термін.

Як зазначають автори листа, в підготовці фінансових законопроектів брали участь інститути громадянського суспільства і експерти ринку, які вже другий рік поспіль докладають значних зусиль для реформування сектору. Вони наголосили на важливості, пріоритетності та необхідності реформи фінансового сектору як стабілізатора розвитку економіки.

Крім цього, підписанти нагадують, що стратегічний документ Національної ради реформ – "Комплексна програма розвитку фінансового сектору України до 2020 року" - вже опрацьований і ухвалений, ухвалено також систему збалансованих показників (KPI) контролю за реформами. Визначено пріоритетні законопроекти, які є структурними маяками" в рамках угоди з Міжнародним валютним фондом, проведено консультації з урядом. Крім того, міжнародні організації неодноразово визнавали проект реформи зразковим.

Листа підписали президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк, генеральний директор Української федерації страхування Галина Третьякова, голова ради Української професійної асоціації захисту інвесторів, кредиторів та страхувальників Євген Петрик, координатор громадської платформи "Нова Країна" Тарас Козак, виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Коробкова, президент Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв Олексій Кий, президент громадської спілки "Українське об'єднання ринків капіталу" Сергій Москвін, президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА