Інтерфакс-Україна
10:06 25.03.2016

Гройсман презентує програму дій Кабміну о 15.00

1 хв читати
Гройсман презентує програму дій Кабміну о 15.00

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман, кандидатуру якого фракція "Блок Петра Порошенка" запропонувала на посаду прем'єр-міністра України, презентує програму дій уряду в 15.00 в п'ятницю.

"Презентація плану Гройсмана відбудеться сьогодні о 15.00", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар спікера парламенту Дмитро Столярчук.

За інформацією агентства, презентація програми відбудеться у Верховній Раді.

Напередодні голова Верховної Ради В. Гройсман заявив про готовність програми уряду, що буде представлена. За його словами, ця програма є програмою прем'єр-міністра або коаліції - це програма дій для України".

Документ складатиметься з двох частин - антикризова і формування середньострокової перспективи.

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА