Інтерфакс-Україна
16:39 25.03.2016

З'їзд партії БПП підтримав відставку чинного Кабміну та висунення в прем’єри Гройсмана

1 хв читати
З'їзд партії БПП підтримав відставку чинного Кабміну та висунення в прем’єри Гройсмана

Делегати з'їзду партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у п'ятницю, 25 березня, підтримали резолюцію щодо шляхів подолання урядової кризи.

"Делегати з'їзду підтримали резолюцію щодо шляхів подолання урядової кризи", - сказано в повідомленні на офіційній сторінці партії БПП у Фейсбук в п'ятницю.

"Дванадцятий позачерговий з'їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" наполягає на відставці Кабінету Міністрів України. Головним критерієм формування нового уряду має бути не партійна приналежність, а професіоналізм і орієнтованість на результат", - сказано в резолюції, копія якого також розміщена на сторінці БПП у Фейсбук.

Делегати з'їзду "віддали належне " чинному Кабміну за "безпрецедентні позитивні речі, які допомогли утримати ситуацію в країні в умовах зовнішньої агресії.

Водночас делегати з'їзду зазначили, що сьогодні темпи реформ "дуже сповільнилися", а "бездіяльність уряду на ключових напрямках призвела до розвалу коаліції та втрати кредиту довіри громадян".

З’їзд підтримав пропозицію глави фракції БПП Юрія Луценка про висунення спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України і закликав фракцію БПП розглянути його кандидатуру і склад нового Кабінету Міністрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через вилучення центральною владою 8 млрд на премії чиновникам "УЗ" в Києві підвищиться ціна на проїзд - нардеп Гончаренко

Литва пропонує розпочати переговори про вступ України до ЄС без участі Угорщини

В Польщі ініціюють зміни до Конституції щодо громадянства після висловлювань журналіста українського походження

Порошенко назвав припинення роботи "Дружби" довгоочікуваним, Мережко відкидає звинувачення Угорщини

Порошенко обговорив з віцепрезидентом ПА ОБСЄ Прітчардом посилення тиску на РФ задля припинення вогню

Віталій Кличко та віце-канцлер Німеччини обговорили посилення допомоги Україні та гарантії безпеки

Порошенко зустрівся з Кітом Келлогом

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА