Інтерфакс-Україна
12:39 28.03.2016

Порошенко в понеділок зустрінеться з керівниками фракцій та груп ВР

1 хв читати
Порошенко в понеділок зустрінеться з керівниками фракцій та груп ВР

Президент України Петро Порошенко впродовж дня зустрінеться з керівниками фракцій і груп Верховної Ради, повідомив представник глави держави в парламенті Степан Кубів.

"На прохання керівників фракцій сьогодні відбудеться зустріч із керівниками фракцій та груп з президентом України", - сказав він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, груп, комітетів Верховної Ради в понеділок у Києві.

При цьому С.Кубів не озвучив час зустрічі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА