Інтерфакс-Україна
13:31 28.03.2016

Більшість фракцій ВР хоче залишити Яценюка прем'єром до виборів; "Самопоміч" не голосуватиме за кандидатуру Гройсмана - Березюк

1 хв читати
Більшість фракцій ВР хоче залишити Яценюка прем'єром до виборів; "Самопоміч" не голосуватиме за кандидатуру Гройсмана - Березюк

Парламентська фракція Об'єднання "Самопоміч" не має наміру голосувати за призначення нинішнього спікера Володимира Гройсмана главою уряду, заявляє керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Ми, як політична сила, незалежна від олігархічного режиму, не братимемо в цьому участь. Ми - опозиція", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів, чи підтримає його фракція голосування за призначення В.Гройсмана на посаду прем'єра.

При цьому, за словами лідера фракції, найбільші політичні сили Верховної Ради хочуть зберегти на посаді прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. "Це одна з основних гіпотез - вони хочуть його (А.Яценюка на посаді прем'єр-міністра - ІФ) залишити, щоб спокійно дожити (до парламентських виборів - ІФ) ", - сказав О.Березюк.

За словами політика, якщо не змінювати закон виборів, це означає, що сценарій проведення дострокових виборів осінню - реальний.

Він підкреслив, що будь-який уряд не буде успішним, якщо над ним "висітиме меч виборів". "А вибори неможливо провести лише у тому випадку, якщо буде новий закон про вибори у Верховну Раду на пропорційній основі з відкритими списками, тому що до таких виборів олігархи вимушені будуть підготуватися", - додав О.Березюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА