Інтерфакс-Україна
12:06 29.03.2016

Колишній віце-прем'єр Словаччини Міклош попередньо погодився увійти до уряду України за умови збереження громадянства

2 хв читати
Колишній віце-прем'єр Словаччини Міклош попередньо погодився увійти до уряду України за умови збереження громадянства

Колишній віце-прем'єр і екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, що останній рік консультує українських міністрів фінансів і економіки, дав попередню згоду на входження в уряд Володимира Гройсмана, проте за умови збереження за ним словацького громадянства, повідомляє словацьке видання Dennik N.

"Я отримав пропозицію (увійти) в уряд і дав попередню згоду на висунення моєї кандидатури після виконання певних умов, як пов'язаних з програмою і персоналом, так і тих, що стосуються громадянства", - сказав І.Миклош Dennik N.

За його словами, про його можливе призначення віце-прем'єром і міністром фінансів ішлося на зустрічі з президентом Петром Порошенком і підтримуваним ним кандидатом у прем'єри Володимиром Гройсманом.

Він нагадав, що не балотувався на нещодавніх парламентських виборах у Словаччині й не має наміру найближчими роками брати участі в словацькій політиці.

Як повідомлялося, І.Міклош був міністром приватизації в Словаччині в 1991-1992 роках, віце-прем'єр-міністром економіки Словаччини в 1998-2002 роках, міністром фінансів в 2002-2006 і 2010-2012 роках, а також депутатом Народної Ради Словаччини в 2006-2010 роках. Нині є членом консультативної ради групи економістів VoxUkraine.

І.Міклош з лютого 2015 року є радником міністрів фінансів Наталії Яресько і економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. У травні 2015 року екс-віце-прем'єр Словаччини спільно з главою інвесткомпанії "Драгон Капітал" Томашем Фіалою і музикантом Святославом Вакарчуком зареєстрували громадську організацію (ГО) "Центр економічної стратегії", позиціонуючи її як.

І.Міклош минулого року також очолював експертну групу при Мінекономрозвитку з розробки стратегії економічного розвитку України на найближчі десять років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА