Інтерфакс-Україна
11:45 31.03.2016

Парламентська коаліція формується неконституційно, за рахунок "тушок" – Ляшко

1 хв читати
Парламентська коаліція формується неконституційно, за рахунок "тушок" – Ляшко

Фракція Радикальної партії у Верховній Раді України виступає проти формування коаліції, шляхом, що суперечить Конституції,, заявляє лідер фракції Олег Ляшко.

"Фракція "Радикальної партії" не сприймає неконституційний шлях формування коаліції. Ми протестуємо проти цього і звертаємо увагу суспільства, що нинішня влада один до одного намагається захопити владу, як це робилося в часи Януковича", - сказав О. Ляшко журналістам у четвер у кулуарах Верховної Ради.

За словами лідера фракції, наразі триває формування коаліції "за рахунок тушок". "Коли у фракцію заходять депутати, обрані за списками іншої фракції, то це називається тушкуванням", - сказав О. Ляшко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА