Інтерфакс-Україна
18:18 31.03.2016

Порошенко проти розриву дипвідносин із Росією, необхідно зосередитися на виконанні Мінських домовленостей

1 хв читати
Порошенко проти розриву дипвідносин із Росією, необхідно зосередитися на виконанні Мінських домовленостей

Президент України Петро Порошенко не підтримує ідеї розриву дипломатичних відносин із Росією та вважає, що зусилля необхідно зосередити на виконанні Мінських домовленостей.

"Рада не підтримає цього законопроекту. Давайте це навіть не обговорюватимемо", - сказав він під час спілкування з українською громадою у Вашингтоні в четвер, відповідаючи на запитання про те, чи підпише він законопроект про припинення дипломатичних відносин із Російською Федерацією у разі ухвалення його парламентом.

Водночас глава держави висловив упевненість, що зусилля необхідно зосередити на повному виконанні Мінських домовленостей.

"Це ініціатива (законопроект) кількох депутатів. Наш мирний план - це імплементація Мінських домовленостей", - зазначив П.Порошенко.

За його словами, необхідно організувати ефективну координацію з метою чинення тиску на Росію, щоб вона виконала свої зобов'язання у рамках цих угод, зокрема, йдеться про виведення російських військ, техніки та озброєнь, що дасть змогу стабілізувати ситуацію в регіоні та провести вибори на Донбасі.

Як повідомлялося, наприкінці березня комітет із закордонних справ Верховної Ради схвалив проект постанови №4221 про припинення дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

Проект постанови про припинення дипломатичних відносин із РФ було зареєстровано 15 березня. Його авторами є депутати фракції Радикальної партії Оксана Корчинська та Юрій-Богдан Шухевич, депутат фракції "Блоку Петра Порошенко" Олег Петренко, депутат фракції "Батьківщина" Ігор Луценко та позафракційний Володимир Парасюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА