Інтерфакс-Україна
12:13 01.04.2016

Мінкультури готує заборону на ввезення до України російських книг антиукраїнського змісту

1 хв читати
Мінкультури готує заборону на ввезення до України російських книг антиукраїнського змісту

Віце-прем'єр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко виступає за надання функції державного контролю Держкомтелерадіо, митниці, СБУ та іншим структурам для забезпечення вилучення з української торгівлі усіх книг російського походження з антиукраїнським змістом.

"Необхідно внести зміни до законодавства, щоб надати функції державного контролю Держкомтелерадіо, митниці, СБУ та іншим міністерствам і забезпечити повне вилучення (...) усіх брошур і публікацій російського походження, які не визнають державний суверенітет України і розпалюють міжнаціональну ворожнечу", - сказав В.Кириленко на "годі запитань" до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю.

За його словами, практично такі проекти рішень уже готові.

В.Кириленко також розповів, що Міністерство культури разом з Держкомтелерадіо пропонує впровадити механізм так званого "автоматичного ліцензування", і пояснив принципи його дії: "Як тільки з'являється повідомлення про те, що через кордон проходить книга російського видавництва, яка розпалює міжнаціональну ворожнечу, ставить під сумнів суверенітет і територіальну цілісність України, така продукція (…) заарештовується, а на видавництво накладаються санкції і таке видавництво далі вже не зможе поширювати свою продукцію в Україні".

Віце-прем'єр зазначив, що вже готовий приблизний перелік російських видавництв, які дозволяють собі таке.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

Українські парламентарі звернулися до уряду Канади із закликом до повномасштабної конфіскації активів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА