Інтерфакс-Україна
10:34 07.04.2016

Порошенко: Референдум у Нідерландах є консультативним, упевнений, що це не завадить євроінтеграції України

1 хв читати
Порошенко: Референдум у Нідерландах є консультативним, упевнений, що це не завадить євроінтеграції України

Президент України Петро Порошенко упевнений, що результати референдуму в Нідерландах не стануть перешкодою на шляху до євроінтеграції України.

"Хочу підкреслити, що цей референдум відповідно до Конституції і законодавства Нідерландів, має суто консультативний характер. Тепер слово за урядом, парламентом, за політиками Голландії. Впевнений, що стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи", - заявив президент у своєму коментарі з приводу попередніх результатів референдуму в Нідерландах.

Президент зазначив, що, попри це, Україна рухатиметься шляхом євроінтеграції. "Хочу відповідально заявити, що, попри це, Україна продовжить впроваджувати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої і всеосяжної ЗВТ з ЄС, оскільки це шлях до модернізації української держави, зміцнення її незалежності. Ми не зійдемо зі шляху євроінтеграції. Україну, як і свободу, не зупинити", - заявив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА