Інтерфакс-Україна
11:40 08.04.2016

Посол США в Україні: Ми розчаровані результатом референдуму в Нідерландах, але поважаємо їх демократичні практики

1 хв читати
Посол США в Україні: Ми розчаровані результатом референдуму в Нідерландах, але поважаємо їх демократичні практики

США розчаровані результатом консультативного референдуму з питань Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, що відбувся в Нідерландах, заявляє посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Звичайно, ми розчаровані результатом. Але ми поважаємо демократичні практики Нідерландів", - сказав Дж.Пайєтт журналістам в п'ятницю в Києві, коментуючи результати референдуму.

За його словами, США продовжують вважати, що Угода про асоціацію між Україною і ЄС є "хорошою справою як для України, так і для Європи, і для США та їх інтересів".

"Таким чином, ми продовжимо підтримувати реалізацію Угоди про асоціацію України і ЄС, зокрема кроки України в таких критично важливих напрямах, як верховенство права і боротьба з корупцією", - сказав Дж.Пайєтт.

Як повідомлялося, за попередніми результатами референдуму в Нідерландах проти ратифікації угоди про асоціацію України з Європейським Союзом проголосували 61,1%, голландців, що взяли участь в референдумі, за - 38,1%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА