Інтерфакс-Україна
10:12 11.04.2016

Президент очікує у вівторок створення у ВР коаліції та внесення кандидатури прем'єра

1 хв читати
Президент очікує у вівторок створення у ВР коаліції та внесення кандидатури прем'єра

Президент України Петро Порошенко очікує у вівторок створення нової парламентської коаліції та внесення кандидатури прем'єр-міністра.

"Я очікую, що не пізніше за наступний тиждень, бажано у вівторок, ми почуємо з парламенту хороші звістки. Ті відповідальні депутати, я сподіваюся, що їх буде більшість у парламенті, що вони забезпечать створення коаліції, що вони внесуть мені кандидатуру прем'єр-міністра. Це має бути у вівторок. Я вже наголошував не один раз, що працюватиму з будь-яким прем'єр-міністром", - повідомив президент в інтерв'ю українським телеканалам, показаному в неділю ввечері.

П.Порошенко очікує, що буде внесено кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем'єра. "Крім того, я очікую, що парламент проголосує програму дій уряду", - сказав президент.

Він також поінформував, що одразу ж після затвердження нового Кабміну буде вирішено питання призначення нового генпрокурора. "Одразу після того, як буде обрано прем'єр-міністра, буде обрано склад уряду, того самого дня я розпочну консультації з керівниками всіх парламентських фракцій щодо кандидатури нового генпрокурора", - сказав П.Порошенко, додавши, що цим питанням можна зайнятися вже наступного тижня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА