Інтерфакс-Україна
09:40 12.04.2016

До складу фракції БПП увійдуть нардепи Бублик, Рудик і Немирівський

2 хв читати
До складу фракції БПП увійдуть нардепи Бублик, Рудик і Немирівський

Позафракційні народні депутати Юрій Бублик і Сергій Рудик, а також член фракції "Воля народу" Андрій Немирівський написали заяви про вступ до фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді, заявляє заступник голови фракції Олексій Гончаренко.

У результаті цього, за його словами, сумарна чисельність депутатів фракцій БПП і партії "Народний фронт" становитиме 225. "До фракції БПП написали заяви про вступ Юрій Бублик, Андрій Немирівський і Сергій Рудик. Таким чином, у майбутньої можливої коаліції БПП і НФ вже 225 депутатів", - написав О. Гончаренко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Ю.Бублик обраний до Верховної Ради України восьмого скликання за одномандатним виборчим округом №145 у Полтавській області, як кандидат від партії "Свобода". 25 грудня 2015 року заявив про припинення членства в партії через внутрішні розбіжності.

Член "Свободи" Рудик балотувався за мажоритарним округом і переміг на парламентських виборах як самовисуванець.

Безпартійний А.Немирівський був внесений до виборчого списку партії "Самопоміч" під №33 за квотою партії "Воля" і потрапив до парламенту лише в 2015 році, при цьому так і не увійшов до складу фракції "Самопоміч". Пізніше увійшов до складу депутатської групи "Воля народу".

Як повідомлялося, народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко заявила, що в результаті входження позафракційних депутатів до лав парламентської фракції Блоку Петра Порошенка коаліція в складі її та фракції "Народного фронту" вже нараховує 225 депутатів. "Уже є 225 депутатів, і на підході буде 226 і, може, навіть 227", - сказала вона, додавши, що прізвища нових депутатів у фракції будуть озвучені на засіданні парламенту 12 квітня.

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА