Інтерфакс-Україна
09:53 14.04.2016

БПП не визначився з кандидатом на посаду глави МОЗ - Гончаренко

1 хв читати
БПП не визначився з кандидатом на посаду глави МОЗ - Гончаренко

Парламентська фракція Блоку Петра Порошенка не визначилася з кандидатурою на посаду міністра охорони здоров'я у новому уряді.

"Не визначилася фракція. Засідання фракції не було. Кандидатури на посаду міністра охорони здоров'я немає", - повідомив народний депутат фракції БПП Олексій Гончаренко в кулуарах парламенту в четвер вранці.

Як повідомлялося, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар в середу ввечері заявила, що парламентська коаліція узгодила весь склад нового Кабінету Міністрів, крім кандидатури на посаду міністра охорони здоров'я, однак це питання може бути вирішено в четвер. "Це квота БПП, завтра вони повинні визначитися і, очевидно, коаліція має узгодити цю кандидатуру", - сказала вона.

При цьому парламентарій не виключила, що у четвер у Верховній Раді буде проголосовано новий склад Кабінету Міністрів без посади міністра охорони здоров'я. "Це певним чином ускладнює процес, тому що тоді потрібно окремо голосувати за відставку Квіташвілі (міністр охорони здоров'я Александр Квіташвілі - ІФ), яка багато місяців є у Верховній Раді, але це не гальмуватиме процес затвердження Кабінету Міністрів", - наголосила В.Сюмар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА