Інтерфакс-Україна
14:56 14.04.2016

Гройсман назвав зміцнення суверенітету та нацбезпеки одним із пріоритетів нового Кабміну

1 хв читати
Гройсман назвав зміцнення суверенітету та нацбезпеки одним із пріоритетів нового Кабміну

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає одним із пріоритетів нового уряду зміцнення суверенітету та національної безпеки держави.

"Є багато викликів, про які варто було б сьогодні згадати, але я не хотів би багато говорити. Тому скажу про першочергові та невідкладні речі. Серед таких пріоритетів - захист суверенітету нашої держави, збереження єдності нашої країни", - сказав В.Гройсман в парламенті в четвер, представляючи програму діяльності нового уряду.

Він згадав важливість підвищення обороноздатності держави в умовах російської агресії. "У нас є чіткий орієнтир модернізації нашої системи обороноздатності за стандартами НАТО", - сказав прем'єр.

Крім того, за його словами, слід приділяти увагу питанням соцзахисту тих, хто захищає незалежність України на сході країни.

"Ще одне питання, якому в новому складі уряду приділятиметься додаткова увага, - це комплекс питань, пов'язаних із поверненням Криму і тимчасово окупованих районів Донбасу, відновлення життєдіяльності на звільнених територіях і повернення переселенців", - зазначив глава уряду.

У зв'язку з цим, пояснив В.Гройсман, в уряді і створюється окреме міністерство, яке займатиметься цими питаннями, а курирувати цей напрям буде профільний віце-прем'єр-міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон відкинув ідею Трампа щодо посередництва Путіна між Ізраїлем та Іраном

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Діалог США з РФ нагадує теплу розмову, потрібно змінити тональність – Зеленський

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

18-ий пакет санкцій ЄС може бути прийнятий у червні – Зеленський

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА