Інтерфакс-Україна
13:31 20.04.2016

ВР схвалила передачу гуртожитків у власність територіальних громад на безкомпенсаційних засадах

1 хв читати
ВР схвалила передачу гуртожитків у власність територіальних громад на безкомпенсаційних засадах

Гуртожитки державної форми власності передаються у власність територіальних громад на безкомпенсаційних засадах.

Таке положення передбачає законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються уточнення сфери застосування і вдосконалення окремих положень передачі гуртожитків у власність територіальних громад і забезпечення реалізації житлових прав законними жителями гуртожитків. За відповідний документ (№1076) в середу проголосували 252 народні депутати.

Закон також передбачає, що гуртожитки, що фігурують у статутних капіталах товариства, передаються у власність територіальних громад відповідно до закону одним з таких способів: на безкомпенсаційних засадах гуртожитки передаються за згоди власника гуртожитку - за його рішенням; без згоди власника гуртожитку - за рішенням суду.

Згідно із законом, після передачі гуртожитків у комунальну власність законним жителям таких гуртожитків видають спеціальні ордери на право вселення на житлову площу в гуртожитках і складають договори найму житлового приміщення в гуртожитку, а іншим громадянам, які мешкають у таких гуртожитках, можуть надавати дозвіл на проживання в гуртожитку відповідно до Цивільного кодексу України і складати договір найму(оренда житла) в житловому приміщенні в гуртожитку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА