Інтерфакс-Україна
15:13 20.04.2016

Віце-прем'єр з євроінтеграції позитивно оцінює рішення парламенту Нідерландів щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС

2 хв читати
Віце-прем'єр з євроінтеграції позитивно оцінює рішення парламенту Нідерландів щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС

Парламент Нідерландів повівся відповідально, вирішивши не враховувати результатів референдуму щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зазначає віце-прем'єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Це прекрасне рішення парламенту. Якщо люди готові захищати своє попереднє рішення - а парламент приймав попереднє рішення ратифікувати угоду з Україною, то ми лише можемо вітати це. Це велика політична відповідальність", - сказала І.Климпуш-Цинцадзе журналістам у Києві в середу.

За її словами, таке рішення парламенту Нідерландів приведе до "глибшого діалогу зі своїм суспільством, (до необхідності - ІФ) пояснень".

Віце-прем'єр також зазначила, щоб було б добре, якби і в Україні парламент функціонував таким чином і був би готовий брати на себе складні рішення, "не завжди популярні".

Як повідомляли голландські ЗМІ, депутати парламенту Нідерландів проголосували проти скасування закону про ратифікацію угоди про асоціацію Україна-ЄС. Так, Соціалістична партія Нідерландів висунула в парламенті пропозицію до уряду щодо відкликання закону про ратифікацію угоди про асоціацію Україна-ЄС. Проте дві коаліційні партії та два незалежні депутати проголосували проти скасування цього закону, підтримавши уряд 75 голосами проти 71. Один депутат від правлячої Лейбористської партії перейшов на бік опозиції.

На консультативному референдумі в Нідерландах 61% (близько 2,5 млн людей) проголосував проти прийняття угоди про асоціацію між Україною та ЄС, 38,21% (близько 1,57 млн людей) - "за".

Уряд Нідерландів планує протягом шести місяців дати оцінку результатам референдуму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА