Інтерфакс-Україна
10:16 21.04.2016

Гройсман вважає історичною помилкою Москви агресію проти України

1 хв читати
Гройсман вважає історичною помилкою Москви агресію проти України

Росія припустилася історичної помилки, здійснивши агресію проти України, вважає прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Росія сама має визначити, як вона хоче, щоб Україна будувала з нею відносини", - сказав В.Гройсман в ефірі програми "Лівий берег" із Сонею Кошкіною на телеканалі "24" у середу ввечері.

"І я думаю, найбільша помилка Росії - це те, що вони зробили в Україні. Це історична стратегічна помилка", - додав він.

За словами прем'єра, українці вже довели, що не здадуть своєї країни.

При цьому В.Гройсман зазначив, що відносини можна будувати "з будь-яким сусідом, якщо він не агресор, не вбивця. А якщо твій сусід – убивця, то про що може йтися?".

"Я сьогодні розмовляв з міністром (палива та енергетики - ІФ), він мене запевнив, що ми в РФ не закуповуємо ні вугілля, ні газ", - наголосив прем'єр-міністр України, відповідаючи на запитання про існування закупівель енергоносіїв у Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА