Інтерфакс-Україна
12:38 26.04.2016

Лише двоє із 418 нардепів не оприлюднили свої декларації за 2015 рік, одна з них - Савченко

1 хв читати
Лише двоє із 418 нардепів не оприлюднили свої декларації за 2015 рік, одна з них - Савченко

Майже усі народні депутати України оприлюднили свої декларації про прибутки в 2015 році, повідомив в.о. керівника апарату Верховної Ради Володимир Слишинський.

"У нас станом на 1 квітня декларації відкрили майже усі депутати, окрім двох", - сказав В.Слишинський журналістам у вівторок в Києві.

За його словами, з поважної причини не була оприлюднена декларація народного депутата фракції "Батьківщина" Надії Савченко, яку тримають у Російській Федерації і яка засуджена там судом до 22 років ув’язнення.

В.Слишинський не захотів назвати прізвище іншого депутата, який не оприлюднив свою декларацією.

За даними офіційного сайту парламенту, нині у Верховній Раді 418 народних депутатів. Згідно з Конституції України кількісний склад Верховної Ради - 450 парламентарів. Як відомо, на окупованих територіях України - в Криму, частині Донецької і Луганської областей, а також в зоні проведення антитерористичної операції вибори у Верховну Раду України в 2014 році не проводилися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

Санду призначила засідання новообраного парламенту на 22 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА