Інтерфакс-Україна
11:32 27.04.2016

Серйозною атакою на права кримських татар назвали рішення "Верховного суду" Криму в ЄС

1 хв читати
Серйозною атакою на права кримських татар назвали рішення "Верховного суду" Криму в ЄС

Рішення так званого Верховного суду Криму заборонити діяльність меджлісу кримськотатарського району є серйозним наступом на права кримських татар, зазначено в заяві представника Євросоюзу, оприлюдненій в середу.

"Вчорашнє рішення так званого Верховного суду Криму заборонити діяльність меджлісу, органу самоврядування кримських татар, назвавши його "екстремістською організацією", є серйозною атакою на права кримських татар. Це рішення, зокрема переслідування осіб, що належать до меншин, становить подальшу дуже негативну ескалацію ситуації з правами людини на Кримському півострові з часу його незаконної анексії Російською Федерацією в 2014 році", - зазначено в заяві, оприлюдненій представництвом Європейського Союзу в Україні.

У заяві йдеться про те, що повна відповідність з міжнародним стандартам в галузі прав людини й іншими зобов'язаннями з міжнародного права, особливо в цьому випадку, стосовно кримськотатарської громади, "має бути забезпечено без зволікання".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА