Інтерфакс-Україна
13:48 05.05.2016

Гройсман доручив міністрам зустрітися з депутатами для підготовки до розгляду у ВР урядових законопроектів

1 хв читати
Гройсман доручив міністрам зустрітися з депутатами для підготовки до розгляду у ВР урядових законопроектів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив членам Кабінету Міністрів провести спільне засідання з народними депутатами і керівництвом Верховної Ради, щоб підготуватися до наступного пленарного тижня.

"Наступного тижня засідання парламенту. Просив би взяти участь у засіданні під керівництвом глави Верховної Ради віце-прем'єр-міністра (Степана Кубіва - ІФ), а також міністра Кабінету Міністрів, щоб ми максимально продуктивно сформували порядок денний", - сказав В.Гройсман на засіданні уряду в четвер.

За його словами, на наступному пленарному тижні Рада має ухвалити законопроект, який знімає податок на пенсії, проголосувати за підвищення соцстандартів на 10%, а також ухвалити закон про доступ на український ринок ліків з ЄС, США, Канади, Японії та Австралії без досліджень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав Європу до життя без росії:

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА