Інтерфакс-Україна
13:31 13.05.2016

Матіос сподівається на прискорення розслідування кримінальних справ із приходом Луценка на посаду генпрокурора

1 хв читати
Матіос сподівається на прискорення розслідування кримінальних справ із приходом Луценка на посаду генпрокурора

Заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос переконаний, що з приходом на посаду генпрокурора Юрія Луценка прискоряться темпи розслідування кримінальних справ.

"Зміни будуть лише в темпі. У цьому я переконаний. Час війни, час АТО і необхідність примирення вимагають від нас скрупульозного, швидкого, "на вчора", законного ухвалення рішень. Колектив готовий", - сказав А.Матіос журналістам у Києві в п'ятницю, відповідаючи на запитання про те, яких змін він очікує в Генпрокуратурі з приходом Ю.Луценка.

При цьому, за його словами, ораторські здібності, дар переконання та емоційність Ю.Луценка стануть плюсами, які додадуть динаміки позитивним змінам.

Відповідаючи на запитання про те, чи не завадить відсутність юридичної освіти в роботі Ю.Луценку, А.Матіос зазначив, що в абсолютної більшості журналістів немає журналістської освіти, і це не заважає їм бути свідомими громадянами.

"Відповідаючи на запитання, чи пропонував йому Ю.Луценко залишитися на займаній посаді, А.Матіос сказав: "Ви любите сенсації, а ми націлюємося на роботу. Будуть підстави для звільнення... немає підстав - визначать цілі, механізми, законом передбачені".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА