Інтерфакс-Україна
18:21 13.05.2016

Порошенко і Байден домовилися про надання Україні чергового кредиту на $1 млрд

1 хв читати
Порошенко і Байден домовилися про надання Україні чергового кредиту на $1 млрд

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден у п'ятницю домовилися про підписання двосторонньої угоди про надання Україні третього транша кредитних гарантій на $1 млрд.

"Співрозмовники домовилися підписати найближчим часом двосторонню угоду про надання Україні третього транша кредитних гарантій на 1 млрд доларів США", - повідомляє прес-служба глави Української держави за підсумками телефонної розмови.

Крім того, П.Порошенко поінформував Дж.Байдена про заходи щодо вдосконалення системи державних фінансів і поліпшення ділового клімату в Україні. Він висловив сподывання, що результати реформ в Україні нададуть можливість активізувати підтримку України з боку США, МВФ та інших міжнародних партнерів країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА