12:20 23.05.2016

Порошенко обговорив із Кіскою в Стамбулі питання створення Східноєвропейського газового хабу

1 хв читати
Порошенко обговорив із Кіскою в Стамбулі питання створення Східноєвропейського газового хабу

Президент України Петро Порошенко у рамках Всесвітнього гуманітарного саміту ООН у Стамбулі провів зустріч із президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.

Як повідомила в понеділок прес-служба президента України, сторони обмінялися думками з важливих питань порядку денного двосторонніх відносин і міжнародної співпраці.

"Глави двох держав звернули окрему увагу на алгоритм взаємодії двох країн на євроінтеграційному напрямку в контексті головування Словаччини в ЄС у другій половині 2016 року. Йшлося, зокрема, про практичну допомогу словацької сторони в реформуванні української економіки, а також підтримку Словаччиною рішень керівних органів ЄС щодо впровадження безвізового режиму для громадян України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено, П.Порошенко та А.Кіска також розглянули шляхи активізації торговельно-економічної співпраці між двома країнами. "У зв'язку з цим відзначалася важливість проведення в цьому році чергового засідання міжурядової українсько-словацької комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва", - йдеться в повідомленні прес-служба президента України.

Президент України також подякував керівництву Словаччини за підтримку позиції України щодо неприпустимості реалізації проекту "Північний потік-2".

"Обговорювалися також питання створення Східноєвропейського газового хабу за участю інших країн регіону", - поінформували у президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА