Інтерфакс-Україна
16:30 24.05.2016

Порошенко має активізувати курс на євроінтеграцію, переглянути формат Мінських переговорів і розпочати переговори щодо вступу до НАТО

1 хв читати
Порошенко має активізувати курс на євроінтеграцію, переглянути формат Мінських переговорів і розпочати переговори щодо вступу до НАТО

Експерти вважають, що президенту України Петру Порошенку необхідно активізувати курс держави на європейську інтеграцію та переглянути формат Мінських переговорів, а також розпочати переговори щодо вступу до НАТО.

Такими є результати експертного опитування "Другий рік президента Петра Порошенка", проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва 18-23 травня 2016 року, під час якого було опитано 57 осіб.

"Головним завданням для президента на зовнішній арені, на думку експертів, є насамперед активізувати курс держави на європейську інтеграцію, наполягати на продовженні санкцій проти Росії, розпочати переговори щодо вступу до НАТО та переглянути формат Мінських переговорів", - зазначив політичний аналітик фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Олексій Сидорчук під час презентації результатів опитування в Києві у вівторок.

За його словами, головним завданням для президента у внутрішній сфері, на думку експертів, є реальна боротьба з корупцією. Експерти також радять П.Порошенку здійснювати судову реформу, стимулювати економічну лібералізацію та завершити реформу правоохоронних органів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА