Інтерфакс-Україна
14:14 30.05.2016

Говорити про вибори на Донбасі недоцільно до припинення боїв і відновлення контролю над кордоном - Герасимов

1 хв читати
Говорити про вибори на Донбасі недоцільно до припинення боїв і відновлення контролю над кордоном - Герасимов

Новопризначений представник президента України у Верховній Раді Артур Герасимов заявляє, що про проведення виборів на Донбасі не може бути мови до припинення бойових дій і відновлення контролю над кордоном, але дискусія про відповідний закон має бути.

"Ніяких виборів не буде, доки не перекрито кордон, не відведено зброю, не виведено війська і взагалі там стріляють. Тобто мову про це ми вести не будемо. Але говорити про закон ми вже можемо", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

А.Герасимов також зазначив, що в Україні більше ніж 1 млн вимушених переселенців, у яких реєстрація місця проживання на території, що не підконтрольна Україні. "Вони мають право голосувати. І ми маємо їм це право надати", - додав представник президента.

Крім того, він зазначив, що має бути забезпечено доступ українських партій, ЗМІ під час виборів на Донбасі у разі їх проведення. Водночас А.Герасимов не зміг сказати, на якому етапі перебуває підготовка відповідного законопроекту про проведення виборів на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА