Інтерфакс-Україна
09:25 01.06.2016

"Чорна бухгалтерія" Партії регіонів має спричинити і кримінальну, і політичну відповідальність для її фігурантів

1 хв читати
"Чорна бухгалтерія" Партії регіонів має спричинити і кримінальну, і політичну відповідальність для її фігурантів

Особи, що фігурували в "чорній бухгалтерії" Партії регіонів, мають понести і кримінальну відповідальність, якщо буде встановлено склад злочину в їх діях, і політичну відповідальність, переконаний голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Якщо ці документи є правдою, це величезна ганьба, і справа ця має бути доведена правоохоронними органами до публічного завершення. І завершення, яке було б зрозуміле суспільству, змогло б розкрити і довести або спростувати дані, які були озвучені", - заявив він в ефірі "5 каналу" у вівторок увечері.

Спікер нагадав, що це провадження перебуває в Національному антикорупційному бюро, для якого ця справа стане викликом і можливістю "випробувати детективів і потужність цієї установи".

Відповідаючи на запитання, яка відповідальність має бути для фігурантів оприлюднених матеріалів, А.Парубій заявив: "Очевидно, і кримінальна, і політична".

"Навіть якщо НАБУ не зможе знайти в певних фактах склад злочину, але суспільство побачить, що люди фігурують у цих справах, і НАБУ підтвердить, що фігурують, упевнений, що окрім кримінальної, буде і політична відповідальність", - заявив спікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА