Інтерфакс-Україна
12:06 02.06.2016

РФ робить усе, щоб зірвати мирний план врегулювання ситуації на Донбасі - Турчинов

1 хв читати
РФ робить усе, щоб зірвати мирний план врегулювання ситуації на Донбасі - Турчинов

Росія не має наміру виконувати мирний план врегулювання ситуації на Донбасі, а навпаки відпрацьовує нові схеми ведення бойових дій, заявляє секретар РНБО України Олександр Турчинов.

"У нас зараз "чорний травень", тому що ми несемо дуже великі втрати на Сході, у нас дуже багато загиблих героїв, і дуже багато поранених. Усе це говорить про те, що Росія не планує виконувати мирний план, а робить все для того, щоб його зірвати", - сказав він журналістам після церемонії вручення бойового прапора бригаді швидкого реагування Національної гвардії у с. Саричі Київської області в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА